O nas

Jesteśmy zespołem łączącym specjalistów branży budowalnej i sportowej: architektów, konstruktorów oraz czynnych zawodników i instruktorów jazdy na rowerze.

Wspieramy zleceniodawców w czasie każdego etapu inwestycji w rowerowe place zabaw. Zajmujemy się projektowaniem i budową tras i torów, a także zagospodarowaniem terenu dookoła. Tory pumptrackowe, otoczone zielenią i elementami małej architektury, mogą stanowić doskonałe miejsce do rekreacji dla całych rodzin i miejsce spotkań lokalnej społeczności.

O nas
Maciek Kucbora

Maciek Kucbora

CEO

Projektant i wykonawca torów rowerowych, utytułowany zawodnik, instruktor i tester rowerów.

Konrad Muraszkiewicz

Konrad Muraszkiewicz

CEO

Projektant torów rowerowych, architekt z uprawnieniami do projektowania bez ograniczneń.

Łukasz Rawicki

Łukasz Rawicki

SZEF DZIAŁU TECHNICZNEGO

Człowiek, który planuje i zarządza budową obiektów VeloProjekt. Prywatnie czynny zawodnik. 

Oferta

Oferujemy kompleksowe wsparcie Zamawiającego w procesie inwestycyjnym, poczynając od doboru lokalizacji i kształtu toru najlepszego dla wskazanego terenu, opracowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania stosownych pozwoleń oraz wykonawstwo rowerowych placów zabaw typu PUMPTRACK. Dobieramy także elementy małej architektury oraz zieleni, proponując profesjonalne zagospodarowanie terenu wokół toru.

 

Rowerowy plac zabaw typu PUMPTRACK od VeloProjekt to gwarancja sprawnie przeprowadzonej inwestycji oraz obiekt sportowy o sprawdzonych i przetestowanych parametrach.

Nasi klienci
palpar
logo_contact

Velo Projekt Sp. z o.o.

ul. Sienna 64
00-825 Warszawa

NIP: 542-323-81-02

Konrad

+48 608 441 254
konrad@veloprojekt.com

Maciek

+48 537 005 879
maciek@veloprojekt.com