Projektowanie tras rowerowych

Zespół projektowy w obecnym kształcie i składzie działa od roku 2014, kiedy to oficjalnie zaistniał jako pracownia projektowa Velo Projekt. Członkowie pracowni mają wcześniejsze doświadczenie w dziedzinie projektowania szeroko pojętej architektury, wliczając w to undergroundowe obiekty rowerowe. Startowali w wielu zawodach z dziedziny kolarstwa grawitacyjnego oraz zajmowali się projektowaniem rowerów i organizacją imprez rowerowych.

Osobą odpowiedzialną za dział projektowania jest architekt Konrad Muraszkiewicz. Skontaktujesz się z nim pod adresem: konrad@veloprojekt.com.

Projektowanie
Projektowanie

Jesteśmy pasjonatami!

Jako zespół miłośników rowerów, zawodników, architektów i specjalistów z dziedziny budownictwa zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem torów typu pumptrack. Tego typu tory rowerowe mogą mieć zróżnicowane stopnie trudności, dzięki czemu są skierowane do różnych grup wiekowych. Dodatkowo przestrzenie rekreacyjne bardzo dobrze dopełniają projektowane przez nas linie „skill track” do nauki balansu na rowerze. Projektujemy też bardzo popularne w ostatnich latach zrównoważone kierunkowe ścieżki rowerowe, czyli tzw. singletracki.

Zawsze na bieżąco

Stała analiza powstających na całym świecie obiektów rowerowych oraz kontakt i konsultacje z czynnymi zawodnikami pozwala nam na projektowanie tras rowerowych zapewniających najlepszą rozrywkę i interesujące wyzwania. Oferujemy najnowsze i sprawdzone rozwiązania i pomysły na obiekty rowerowej rekreacji.

Nasza oferta – projektowanie

Budowa torów rowerowych to nie jedyna usługa w naszej ofercie. Zajmujemy się też projektowaniem terenów rekreacyjnych czy parkowych obejmujących obiekty rekreacji takie jak place zabaw, siłownie terenowe, flowparki, elementy streetworkoutu. Przy tego typu projektach współpracujemy ze specjalistami odpowiednich branż takich jak konsultanci z branży rowerowej, projektanci zieleni, instalacji elektrycznych i sanitarnych, konstruktorzy, a także przedstawiciele nauki i przemysłu z dziedziny drogowej, mostowej i ogólnobudowlanej.

Nasi klienci
palpar
logo_contact

Velo Projekt Sp. z o.o.

ul. Sienna 64
00-825 Warszawa

NIP: 542-323-81-02

 

Konrad

+48 608 441 254
konrad@veloprojekt.com

 

Maciek

+48 537 005 879
maciek@veloprojekt.com