Projektowanie

Zespół projektowy w obecnym kształcie i składzie działa od roku 2014, kiedy to mając doświadczenie zdobyte w dziedzinie projektowania szeroko pojętej architektury, undergroundowych obiektów rowerowych oraz startach w wielu zawodach z dziedziny kolarstwa grawitacyjnego a także w projektowaniu rowerów i organizacji imprez rowerowych zaistniał jako pracownia projektowa Velo Projekt.

Osobą odpowiedzialną za dział projektowania jest architekt Konrad Muraszkiewicz. Skontaktujesz się z nim pod adresem: konrad@veloprojekt.com

Projektowanie
Projektowanie

Jesteśmy pasjonatami!

Jako zespół miłośników rowerów, zawodników, architektów i specjalistów z dziedziny budownictwa zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem torów rowerowych typu pumptrack o zróżnicowanych stopniach trudności i skierowanych do różnych grup wiekowych. Dodatkowo przestrzenie rekreacyjne bardzo dobrze dopełniają projektowane przez nas linie ‚skill track’ do nauki balansu na rowerze. Projektujemy też bardzo popularne w ostatnich latach zrównoważone kierunkowe ścieżki rowerowe czyli tzw. singletrack’i.

Zawsze na bieżąco

Stała analiza powstających na całym świecie obiektów rowerowych oraz kontakt i konsultacje z czynnymi zawodnikami pomaga nam projektować i oferować najnowsze i sprawdzone rozwiązania i pomysły na obiekty rowerowej rekreacji.

Zajmujemy się też projektowaniem terenów rekreacyjnych czy parkowych obejmujących obiekty rekreacji takie jak place zabaw, siłownie terenowe, flowparki, elementy streetworkout’u. Przy tego typu projektach współpracujemy ze specjalistami odpowiednich branż takich jak konsultanci z branży rowerowej, projektanci zieleni, instalacji elektrycznych i sanitarnych, konstruktorzy a także przedstawiciele nauki i przemysłu z dziedziny drogowej, mostowej i ogólnobudowlanej.

Nasi klienci
palpar
logo_contact

Velo Projekt Sp. z o.o.

ul. Orzechowa 22
15-822 Białystok

NIP: 542-323-81-02

Konrad

+48 608 441 254
konrad@veloprojekt.com

Maciek

+48 537 005 879
maciek@veloprojekt.com